+38 [044] 285.94.52
info@warmuseum.kyiv.ua
Інклюзивні освітні проекти музею
куратори проекту

Наша мета – це музей, відкритий для кожного, простір, де людина відчуває себе вільно та невимушено. Ми руйнуємо бар’єри!

Ми розуміємо та підтримуємо людей з інвалідністю, намагаємося стати ближчими для них. Саме тому інклюзія – серед пріоритетних завдань музейників. Різноманітні заходи, інтерактиви, перформанси спрямовані на соціалізацію людей з інвалідністю. Ми прагнемо щодня робити таку комунікацію частиною музейного життя. Відеовізитка проєкту

«Архітектор “Батьківщини-матері”»! Хочеш осягнути особливості монументa «Батьківщина-мати» та відчути себе справжнім скульптором, архітектором, творцем? Все в твоїх руках – створи свою скульптуру «Батьківщина-мати».

Людей з вадами зору (зокрема цілком незрячих) запрошуємо пізнати «Історію на дотик». Разом ми познайомимось із найцікавішими експонатами, відчуємо дух епохи та навіть зазернемо за лаштунки музейного життя.

Відвідувачів із вадами неврологічного та психічного розвитку чекаємо на занятті «Три фляги – три долі», де дізнаємося про долю людини на війні через особисті речі учасників збройних конфліктів.

Участь в інклюзивних освітніх проектах безкоштовна.
Довідки та замовлення за телефоном: +38 (044) 285 94 52
Чекаємо на Вас!