+38 [044] 285.94.52
info@warmuseum.kiev.ua
Клуб «Speaker»
куратори проекту

Hi! How are you? Вивчаєш англійську? Не вистачає мовної практики та військово-історичної лексики? Приходь у музей.

Поговоримо про Британію та США в Другій світовій. Ти дізнаєшся про харизматичних лідерів, які вели свої нації до перемоги.

На тебе чекають непересічні історії, цікаві факти, захоплюючі інтерактиви та новий погляд на музейні артефакти. Усе це тобі запропонують наші сертифіковані англомовні гіди! На тебе чекає цикл занять із 5 засідань клубу
Програма засідань клубу

«Keep calm and carry on» – «Зберігайте спокій і тримайтеся», – закликав один із британських воєнних плакатів. Дізнаємося історію його створення та поговоримо про участь Великої Британії у Другій світовій війні.

«Kilroy was here» – «Тут був Кілрой» – відоме графіті американських солдатів. Чи знаєте Ви, коли й на території яких країн воював Кілрой у Другій світовій війні?

«Never, never, never give up!» – «Ніколи не здавайся!» – відомий вислів Вінстона Черчилля. Згадаємо інші його афоризми та з’ясуємо, як вони з’явилися.

«Conversations by the fire» – «Бесіди біля каміна» – таку передачу вів на радіо Франклін Рузвельт. Ознайомимося з окремими її випусками та уявимо себе американцями періоду Другої світової війни.

«Deck of peace» – «Палуба миру» – так називали палубу американського лінкора «Міссурі» після підписання на ньому 2 вересня 1945 р. Акту про капітуляцію Японії. Поглянемо на церемонію та її учасників очима українського генерала Кузьми Дерев’янка.

Вартість – 100 грн для дорослих, 70 грн для учнів та студентів закладів освіти України
Підходить для учнівської молоді.
Довідки та замовлення за телефоном: +38 (044) 285 94 52
See you soon!